מי אנחנו

היוצאות מהקווים:


אלכסנדרה -
מהילדות אהבתי ליצור, לגזור ולצבוע:)
 בחיים העסוקים תמיד השתדלתי למצוא זמן ליצירה. אני אוהבת להכין כרטיסים עם דמויות שאותן אני צובעת עם טושי COPIC, אבל זאת לא אומרת שאינני פתוחה לניסיונות חדשים ופרויקטים מעניינים אחרים.
החל משנת 2013 עברנו עם בעלי מישראל לסינגפור ועכשיו יש לי את כל הזמן שבעולם להתעסק בכל תחום יצירה שרק מתחשק לי היות ואינני עובדת.
אתם מוזמנים לבקר אותי בבלוג ClayGuana בזמנכם הפנוי.

מיטל-
לאחר המעבר הכי חד בחיי וההפיכה מסתם אדם לאמא לפני ארבע שנים נגלה בפניי עולם הסקראפ והתמכרתי. בעולם הווירטואלי אני מוכרת כבר עשר שנים כמומין, שם שבחרתי במקרה ופשוט נדבק. אני מעצבת בעיקר דפי אלבום גדולים, חוטאת לעתים במיקס מדיה ובעיקר בעיקר מטפחת באהבה את אוסף הדפים שלי. אובססיבית לסדר אך מנסה להתעלות מעל זה ולעשות קצת בלאגן ובדרך כלל מה שיוצא לי זה בלאגן מסודר. את תהליך העיצוב שלי אני מתעדת בסרטונים שמתפרסמים בערוץ היוטיוב שלי ומהגגת עליהם בבלוג שלי בא מאהבה.

מיכלי-
הידועה יותר ברחבי הרשת כ - arapax
מדענית מח לשעבר ומתרגמת, כיום עסוקה בעיקר במחשבות על מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה, ולעת עתה נמצאת בברקלי, קליפורניה. אני אוהבת לראות הרבה סגנונות שונים, אבל בסופו של דבר רוב מה שיוצא תחת ידיי נוטה למינימליזם. שולחת ידי בעיקר בעיצוב כרטיסים ודברים שימושיים אחרים, מטפחת אובססיה לאריזות, ולאחרונה פוזלת יותר ויותר לעיצוב דיגיטלי. אחר מעלליי היצירתיים אפשר לעקוב בבלוג שלי.


עינת -
מוכרת בכינוי Einat109.
עוסקת ביצירה כתחביב מזה שנים רבות, ובסקראפ משנת 2007.  אוהבת לעצב כרטיסי ברכה, דפים , אלבומים , מיני אלבומים ותכשיטים. אוהבת מאד לגוון בסגנונות השונים ותמיד סקרנית לנסות חומרים חדשים וכן להשתתף בסדנאות ללמוד ולהעשיר את הידע שלי. במקצועי אני אסטרו-נומרולוגית ועוסקת באבחון ויעוץ. מטפחת את הבלוג שלי Einat art world משנת 2008.


ענת -
מוכרת בכינויים :פיית מרציפן /crafty fairy .
בת מזל תאומים טיפוסית שמשתעממת מהר וזקוקה לגיוון מתמיד ולכן הבלוג שלי לא החליט אם הוא עוסק בציור, סקראפ, תפירה , טיולים, אוכל או אופנה ולכן הוא מכיל קצת מכל דבר בדגש על הסברים הדרכות ותובנות מועילות . אמא לשלושה מתבגרים שהיא עצמה עדיין ילדה בנפשה שאוהבת לחקור, לגלות, להתנסות ולשתף את העולם בכל הדברים המופלאים שאני מוצאת בו. שתי התרומות המשמעותיות ביותר של הסקראפ לחיי הן: 1.השארת ירושה מתועדת היטב של סיפורים צילומים וחוויות עבור צאצאי בעבודות שניתן לדפדף בהן וגם בסיפורים בבלוג. 2. הכרות עם חברות לתחביב שהפכו לחברות של ממש ולחלק חשוב ומשמעותי בחיי.


ענת
מוכרת בכינוי ברשת כ"ענתיס".
מאז ומתמיד הייתה לי אהבה מיוחדת לחומרים ולכן יצרתי בתחומים רבים. הייתה לי נגריה ויצרתי פריטים שונים מעץ, בתקופה אחרת פיסלתי המון בחומר אבן, ורשת ותמיד תפרתי ועיצבתי בגדים ותיקים, אבל כשהכרתי את עולם הסקראפ, נשאבתי לתוכו.
כיום אני מדלגת בין תפירה לסקראפ ואוהבת ליצור בשני התחומים. אני יוצרת המון בסטודיו החדש שלי ומרגישה כי היצירה ממלאת את חיי, חברותי אומרות כי אני סוג של אנרג'יזר בשל היותי זריזה ומעשית.
אני אוהבת בעיקר להכין אלבומים בסגנונות שונים אך יוצרת גם כרטיסים ודפים מעוצבים, אוהבת מיקסמדיה ומשלבת את התפירה בתוך האלבומים והיצירות שלי. אני נשואה ואמא לשלושה מתבגרים ובחיי היום יום אני גננת מזה עשרים שנה, על חיי ויצירותי תוכלו לקרוא בבלוג שלי, חדוות היצירה.

יוצאות מהקווים במיל.

קרין -
מוכרת בכינוי karindi.
גיליתי את עולם הסקראפ בשנת 2008 ומאז אני עמוק בתוכו. בלילות מעצבת אלבומים, כרטיסים ומגוון דברים "אחרים", בימים מפעילה את הסניף הירושלמי של "מועדון נשים יוצרות" וגם קלינאית תקשורת ואמא גאה. את היצירה שלי ואת הגיגיי הרבים ניתן למצוא מזה שלוש שנים בבלוג שלי "לג'ירף יש צוואר ארוך".


3 תגובות:

 1. בנות יקרות, איזה צוות של מוכשרות, אני מאחלת לכן בהצלחה ומחכה לאתגרים
  ענתיס

  השבמחק
 2. איזה צוותתתתתת!!!!! בהצלחה

  השבמחק
 3. איזה יופי. וגיליתי לגמרי במקרה. שיהיה בהצלחה .

  השבמחק