יום ראשון, 10 במרץ 2013

איקס מיקס דריקס


חודש פברואר הוא חודש קצרצר, עוד לא התחיל- וכבר נגמר!
אבל בכל זאת הספקנו שני אתגרים מוצלחים, וגם אתן הספקתן ליצור לפיהם דברים מדהימים.
האתגר הראשון החודש היה אתגר חומרים שאני (קרין) העליתי, בו הדרישה הייתה לאוורר את אוסף המפיות ולשלב אותן ביצירה העכשווית. בזכות האתגר הזה רבות נזכרו שלפי התקנון שלנו לא חייבים ליצור סקראפ כדי להשתתף באתגרים שלנו- כל מדיה של יצירה מתקבלת בברכה. נהננו מאוד לראות את גיוון החומרים והטכניקות ונשמח לראות יותר מהן גם באתגרים הבאים. תראו בעצמכן:האתגר השני היה אתגר השראה, בעקבות תמונה נפלאה שהעלתה עינת- רומנטית, וינטאג'ית ועדינה, הנה זו התמונה:

התמונה הזו לקחה אתכן למקומות נפלאים. אני חייבת להודות שלמרות שהתמונה כל כך רחוקה מהסגנון האישי שלי, נהניתי כל כך לשוטט בין הפרשנויות השונות שלה, ואפילו התחלתי ממש לחבב את הקיטשיות הזו:אחרי שערכתי את שני הסרטים הודיתי שוב על זה שאנחנו לא צריכות לבחור את הזוכה בעצמנו. איזו בחירה קשה זו הייתה! ובמיוחד שהפרס החודש מגיע מנותנת חסות כזו שווה- החנות "איקס מיקס" המדהימה. אז, כרגיל, נתנו ל-random.org לעשות את העבודה והנה העבודה הזוכה:

על העבודה בבלוג של "לוקחת פסק זמן ליצירה"

"לוקחת פסק זמן ליצירה" הכינה שתי עבודות לאתגר המפיות, והסירה המתוקונת הזו, שיועדה לחברה שילדה, עלתה בגורל ותזכה אותה במתנה השווה. אנא העבירי לנו את פרטייך במייל שלנו (yotzotme@gmail.com) לקבלת המתנה.
יש עוד חודש עד לפרסום הזוכות של חודש מרץ, שיזכו בחבילה שווה לא פחות מתנת "ויטרינה", שפותחת החודש את חנותה השנייה ותורמת עוד להפצת הסקראפ והיצירה בארץ. זה אומר שיש לכן מספיק זמן להצטרף אלינו לאתגר הסקיצה הנוכחי- כל הפרטים כאן.
 מה קורה עם ההכנות לפסח?! אל תתנו להן לגרום לכן להזניח את היצירה! שיהיה שבוע נפלא

5 תגובות:

 1. תודה רבה!
  איזה כיף לי!
  גם נהניתי מהיצירה וגם זכיתי בפרס
  תודה...

  השבמחק
 2. ברכותי ליעל!

  אני לא לוקחת את זה כמובן אישי, אבל שכחת להכניס אותי ל"קליפ" של אתגר המפיות. שטויות :)

  השבמחק
  תשובות
  1. אם התמונה לא נמצאת בקליפ כנראה שהייתה בעיה בגישה אל התמונה, ולא עניין של שכחה...סליחה בכל מקרה!

   מחק
 3. ברכות לזוכה!!!!!
  כייף של בלוג!!

  השבמחק
 4. ברכות לזוכה "לוקחת פסק זמן ליצירה":-) על הזכיה
  בפרס הנדיב של "איקס מיקס":-)
  ותודה לכן על האתגר הנהדר נהניתי להשתתף:-)
  רק בשמחות:-)
  T42:-)

  השבמחק